Novinky / Informace • Ukončení výroby a výkupu palet !!
  Přidáno dne Prosinec 31.2017 

  Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás touto cestou informovat o ukončení výroby a výkupu palet, na výkupním místě u Poříčan (exit 25). Od roku 2018 zajišťujeme pouze mobilní výkup palet a samotný prodej palet zajišťujeme prostřednictvím našich obchodních partnerů.
 • NAŠE SPOLEČNOST si VÁM DOVOLUJE NABÍDNOUT ZPROSTŘEDKOVÁNÍ OBCHODU A SLUŽEB týkajícího se paletového hospodářství.
 • Informace o přerušení výroby v době vánočních svátků.
  Přidáno dne Prosinec 18.2017 

  Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás touto cestou informovat o přerušení provozu v naší firmě a to od 25.12.2017 do 02.01.2018. V této době nebude možné přijímat (vykupovat) ani prodávat jakékoliv zboží (palety). Děkujeme za pochopení a přejeme Vám klidné Vánoce a do nového roku 2018 hodně osobních i pracovních úspěchů.
 • NOVÝ výkup palet v areálu u Poříčan !
  Přidáno dne Listopad 20.2017 

  Naše společnost pro Vás otevřela novou výkupnu palet v areálu u Poříčan. Více informací včetně výkupních cen palet se dozvíte v sekci VÝKUP PALET !
 • Hledáme nové spolupracovníky !!
  Přidáno dne Březen 12.2017 

  Naše společnost hledá pro své nové působiště v Poříčanech u Sadské, kolegy-pracovníky do sektoru Opravy a výroba palet (požadujeme- manuální zručnost, spolehlivost, fyzickou kondici, trestní bezúhonnost) oprávnění nebo zkušenosti s VZV výhodou ne však podmínkou. Platební podmínky dohodou, ubytování můžeme zajistit. Práce na  částečný úvazek/DPP. Nástup možný IHNED !                                                                                                                                                                                                                                                          Dále hledáme řidiče nákladního auta ( do 12t ) do sídla naší společnosti obceTuklaty na občasné jízdy v rámci Čech. Požadujeme: řidičské oprávnění skupiny C, průkaz profesní způsobilosti, dopravně-psychologické vyšetření. trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, praxe min. 3 roky. Práce na částečný úvazek/DPP/HPP. Platební podmínky dohodou.  Nástup možný IHNED !
 • Změna organizační struktury firmy.
  Přidáno dne Březen 06.2017 

  Vážení zákazníci a dodavatelé, dovolujeme si Vás touto cestou informovat, že od 01.01.2017 byla firma Jaroslav Gűnter IČO:69806969, změněna na společnost s ručením omezeným. Prosíme Vás o zasílání nových objednávek či faktur již na novou adresu společnosti, viz. kontakty níže.  Děkujeme
 • Informace o přerušení výroby v době vánočních svátků.
  Přidáno dne Prosinec 09.2016 

  Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás touto cestou informovat o přerušení provozu v naší firmě a to od 22.12.2016 do 01.01.2017. V této době nebude možné přijímat (vykupovat) ani prodávat jakékoliv zboží (palety). Děkujeme za pochopení a přejeme Vám klidné Vánoce a do nového roku 2017 hodně osobních i pracovních úspěchů.
 • Připravujeme nové výkupny palet !!
  Přidáno dne Listopad 09.2016 

  Vážení zákazníci, v tuto chvíli pro Vás připravujeme nové výkupní lokace, které budou otevřeny v průběhu ledna 2017. První se nachází na exitu 25 / dálnice D11 se skladovou kapacitou min. 10.000ks palet  a druhá výkupna bude na silnici č. 12 spojující Prahu a Český Brod. Zde bude kapacita min. 7.000ks palet. Budeme se na Vás těšit.