O nás...

img

Nabízíme Vám téměř všechny druhy palet včetně nejpoužívanějších, palet EUR. Palety jsou jak nové, tak zánovní či opravované. Skladujeme jej v naší hale (1000m2) v suchém prostředí s kapacitou 5.000ks palet. Ve venkovních prostorech disponujeme plochou (400m2) s kapacitou 800ks palet. K manipulaci používáme jak ruční paletové vozíky, tak elektrické a samozřejmostí je nakládka vysokozdvižnými vozíky. 

 Mezi naše klienty patří převážně firmy  zabývající se transportem, logistikou,  maloobchodem, velkoobchodem a firmy  působící v potravinářském a stavebním  průmyslu. 

img

Výkup palet.

Září  01, 2014 2 Comments

Na základě Vašeho požadavku jsme schopni zajistit výkup palet jak nepoškozených tak poškozených v režimu Just in Time 24 v množství od 20ti do 800ks tzn., do 24h od Vás odvezeme jakékoliv palety autodopravou vozových jednotek s nosností od 400kg až do 25tun.
Platba za vykoupené palety proběhne buď v hotovosti na místě, nebo podle dohody převodem na účet. Na všechny vykoupené palety Vám vystavíme tzv. "Protokol o odkupu a vyřazení palet", kde je podrobně rozepsán druh palet, cena za kus a celková částka.
Provozujeme též mobilní výkup on-line, kdy jsme schopni vykoupit Vaše palety do několika hodin od objednávky.

img

Opravy palet

Září 01, 2014 2 Comments

Opravujeme téměř všechny druhy palet které jsou opravitelné.

Nejčastěji však atypické palety rozměrů 1000x1200mm. 

 Na přání zákazníka (firem) nabízíme  kompletní OUTSOURCING palet, při kterém  na nás přenecháte veškerou problematiku  spojenou s paletovým hospodářstvím.  Odpadne Vám tak administrativní i finanční  zatížení.

Palety které se již nedají opravit zdarma ekologicky zlikvidujeme.

img

Výroba palet

Září 01, 2014 2 Comments

Na přání zákazníka jsme schopni vyrobit téměř  všechny druhy palet kromě palet EUR. Tyto palety pouze prodáváme!

 Pokud budete požadovat vyrobit  palety z  nového ev. sušeného materiálu, vyrábíme  jej z jehličnatých dřevin pouze  od  českých  dodavatelů. Na tyto palety Vám podle požadavku  vystavíme tzv. "Prohlášení o shodě".  
Ostatní palety vyrábíme z již použitého materiálu, kde se tímto dostaneme na nejnižší výrobní cenu.

   Motto
    Když chceš poznat člověka, podívej se na jeho práci.

- Schiller Johann Christopher Friedrich