Moderní stylový nábytek - Nábytek z palet

img

Nabízíme Vám výrobu netradičního stylového nábytku z palet, který v poslední době zažívá ohromný "boom"... Připravili jsme proto pro Vás v naší provozovně v Nehvizdech  ukázkový show-room (nyní zrušen !!) s některými nabízenými produkty. Najdete zde i vzorek matrace Futon a řezy (40x40cm) nabízených tvrdostí. Pro velký zájem jsme od prosince 2012 spustili internetový obchod těchto výrobků. Navštívit nás můžete každý pracovní den od 8:00hod. do 16:00hod.

img

Vyrobený nábytek z palet můžeme na přání povrchově upravit jak bezbarvým lakem, tak celou škálou barevných odstínů, mořidel, vosků nebo přírodními oleji. Tímto získáte svůj "paletový kousek" do požadované podoby tak aby zapadl mezi ostatní nábytek v interiéru. Exteriérový nábytek doporučujeme ošetřit speciálními oleji , které dřevo chrání před nepříznivými vlivy počasí. 

Některé palety k výrobě jsou signovány označením HT (tepelná úprava).

img

Vzhledem k velkému zájmu o vhodné matrace na paletové postele, jsme začali též prodávat ručně vyráběné FUTONY. Tyto matrace mají svůj původ v Japonsku kde se odpradávna vyrábějí ze surové bavlny. Dnes se do matrace přidávají vrstvy kokosu či latexu pro tvrdší varianty matrace, které jsou vhodné především pro lidi s bolestmi zad.

Dále prodáváme k nábytku LED osvětlení, kolečka, spojovací součásti, skleněné desky, stolové desky, háčky apod.

img

Od května 2014 jsme začali zákazníkům také nabízet možnost individuální samostatné výroby nábytku v prostorách naší provozovny tzv. WORKSHOPY. Zákazník si též může u nás zakoupit sušené řezivo a hranoly na domácí výrobu nábytku. Tyto přířezy můžeme na přání zbrousit nebo natřít požadovaným nátěrem.

Paletové přířezy jsou I. jakosti z jehličnatých dřevin od českých dodavatelů. Prkna a hranoly prodáváme v sušeném stavu s vlhkostí max. do 20%.
 

   Motto
    Myšlení je nejtěžší práce, jaká existuje. To je pravděpodobně důvod, proč tak málo lidí myslí.

- Ford Henry