Moderní stylový nábytek - Nábytek z palet

img

Nabízíme Vám zprostředkování kontaktů na výrobce netradičního stylového nábytku z palet, který je stále populární a i v této době zažívá stále velký "boom"... 

Pokud si plánujete vyrobit nábytek sami, nabízíme Vám inspirační fotografie či návody na našem Facebookovým profilu, viz. kontakty níže. 

Pro případného zájemce, který by rád tuto výrobu převzal, nabízíme přenechání celého KNOW-HOW a Facebookového profilu. Cena za zprostředkování, dle dohody.

img

Vyrobený nábytek z palet jsme na přání povrchově upravovali jak bezbarvým lakem, tak celou škálou barevných odstínů, mořidel, vosků nebo přírodními oleji. Tímto získáte svůj "paletový kousek" do požadované podoby tak aby zapadl mezi ostatní nábytek v interiéru. Exteriérový nábytek doporučujeme ošetřit speciálními oleji , které dřevo chrání před nepříznivými vlivy počasí. 

Některé palety k výrobě jsou signovány označením HT (tepelná úprava).

img

Vzhledem k velkému zájmu o vhodné matrace na paletové postele doporučujeme FUTONOVÉ matrace od českých dodavatelů. Tyto matrace mají svůj původ v Japonsku kde se odpradávna vyrábějí ze surové bavlny. Dnes se do matrace přidávají vrstvy kokosu či latexu pro tvrdší varianty matrace, které jsou vhodné především pro lidi s bolestmi zad.

Dále se k nábytku používá LED osvětlení, kolečka, spojovací součásti, skleněné desky, stolové desky, háčky apod.

img

Pokud se rozhodnete vyrábět nábytek přímo z přepravních palet, doporučujeme zakoupit pouze palety nové či zánovní. Některé HOBI prodejny v ČR již takto zbroušené palety prodávají. Dále je možné palety vyrábět ze sušených přířezů, které je možné zakoupit v kterékoli prodejně dřeva.

Takto můžete též zakoupi hranoly různých rozměrů, jak broušené tak hrubě řezané.

Nedoporučujeme kupovat přířezy na pile, kde je dřevo po nařezání ještě mokré, nesušené. 

 
 

   Motto
    Myšlení je nejtěžší práce, jaká existuje. To je pravděpodobně důvod, proč tak málo lidí myslí.

- Ford Henry